تک بلیط

شنبه 10 اسفند 1398

مسترکارت رویال

اعتبار این کارت سه سال و سپس تمدید میگردد، شما میتوانید سالیانه تا سقف 500.000 دلار تراکنش اینترنتی داشته باشید بدین صورت که شرکت های خارجی به حساب شما پول واریز و بلعکس، کلیه عملیات از طریق پنل شما در تک بلیط به صورت آنلاین انجام میگردد.

 

مستر کارت رویال(Royal Master):

 

بسیاری از مشتریان بنابه نیازشان، دوست دارند کارت های ارزی داشته باشند که بتوانند به دفعات شارژ مجدد کنند و ‏در خریدهای آنلاین، پرداخت های فروشگاهی(پوز) و خودپردازهای خارج از کشور استفاده نمایند. یکی از بهترین ‏کارت های ارزی که هم اکنون توسط تک بلیط در سراسر کشور توزیع می شود، مستر کارت های ‏‏ ‏قابل شارژ مجدد است که جز کارت های پیش پرداخت ‏PrePaid‏ دسته بندی می شوند

قابلیت شارژ از 500 دلار الی 10000دلار
امکان شارژ دارد
پایه ارزی دلار
سقف موجودی کارت 50,000 دلار
امکان خرید با دیگر ارزهای دنیا دارد
قابلیت خرید فروشگاهی(پوز) دارد
شارژ آنی دارد
پنل آنلاین بانکی دارد

همه چیز درباره ی مستر کارت رویال(Royal Master):

 

مزایا و امکانات

دارنده کارت می تواند بعد از دریافت کارت آن را به صورت آنی ‏و در کمترین زمان شارژ کند.

این کارت‌ها راه حلی مطمئن و آسان برای حمل ارز است و شما می‌توانید دسترسی مستقیم به حساب اینترنتی خود داشته باشید.

قیمت کارت 285 دلار بوده و اعتبار آن سی و شش ماه است، بعد از انقضا مجددا مانند کارت‌های دیگر تمدید می‌گردد.

برداشت نقدی از خودپردازهای سراسر جهان بر اساس پول رایج آن کشور امکان‌پذیر است.

امکان خرید از کلیه پوزهای معتبر جهان متصل به مستر کارت و پرداخت اینترنتی خرید‌های بین‌المللی به صورت آنلاین را دارا می‌باشد.

امکان منحصر به فرد این کارت‌ها پشتیبانی از 15 ارز معتبر جهان بدون پرداخت کارمزد اضافی است

رویال

هزینه تهیه و شارژ

 

قیمت مستر کارت رویال 285 دلار است، و شما حداقل باید آن را 100 دلار شارژ کنید، هر چند پیشنهاد بانک به شما در شارژ اول حداکثر مبلغی است که می‌توانید، زیرا شما در هر بار شارژ از 30 دلار تا 100 دلار کارمزد پرداخت می‌کنید. البته هنگام صدور کارمزد 15 دلار است.

 

برداشت نقدی از خودپردازهای سراسر جهان بر اساس پول رایج آن کشور امکان‌پذیر است. امکان منحصر به فرد این کارت‌ها پشتیبانی از 15 ارز معتبر جهان بدون پرداخت کارمزد اضافی است، توجه داشته باشید امکان تغییر ارز پایه به یکی از 15 ارز اعلام شده بصورت آنلاین و بدون هزینه وجود دارد، چنانچه در حوزه یورو از کارت پایه دلار خرید می‌کنید کارمزد نرخ تبدیل ارز از شما کسر می‌شود. برای جلوگیری از پرداخت کارمزد اضافی کافیست به حساب کاربری خود مراجعه کرده و ارز پایه کارت خود را به یکی از 15 ارز تعریف شده در حسابتان تغییر دهید.

 

دارنده کارت می تواند بعد از دریافت کارت آن را به صورت آنی ‏و در کمترین زمان شارژ کند. هر فرد می تواند مقدار دلار مورد نیاز خود را (با مضرب 100) بر روی وبسایت سفارش دهد و هزینه آن ‏را به صورت ریالی و از طریق کارت های عضو شتاب پرداخت کند

 

سقف شارژ این کارت‌ها در سال 70 هزار دلار است و روزانه تا سقف کارت می‌توانید از طریق دستگاه‌های پوز خرید کنید. برداشت نقدی از خودپردازهای سراسر جهان بر اساس پول رایج آن کشور امکان‌پذیر است.

 

امکان گرفتن موجودی و تراکنش‌ها و تعویض رمز به صورت آنلاین وجود دارد.

صدور مستر کارت رویال 30 روز(کاری) طول می‌کشد و تحویل آن در ایران به شخص خریدار 15 روز زمان می‌برد، بنابراین برای سفرهایی که در آینده مد نظر دارید، حتما دوماه زودتر اقدام کنید. قیمت مستر کارت رویال 285 دلار است، و شما حداقل باید آن را 200 دلار شارژ کنید، هر چند پیشنهاد بانک به شما در شارژ اول حداکثر مبلغی است که می‌توانید، زیرا شما در هر بار شارژ از 30 دلار تا 45 دلار کارمزد پرداخت می‌کنید. البته هنگام صدور کارمزد 15 دلار است.

  • نوع:مسترکارت رویال
  • قیمت:285 ، دلار
  • قیمت به واحد پولی:40,327,500 ریال
تک بلیط راهکارهای جامع گردشگری